Motorlu Kepenk

58e3a6bc88ba2
58e3a6bd1ce81
58e3a6bed2fd2
a

Motorlu Kepenk

Her mevsim açık havanın tadını çıkarmak istediğinizde balkon, veranda, bahçe ve teras gibi alanlarda kullanabileceğiniz sistemler arasında bulunan motorlu Kepenk ile ilgili bilgi sahibi olmanızı sağlayacağız. Alüminyum sistemin çatı kısmında kullanılmakta olan ve tentelerin otomatik olarak açılıp kapanması için motorlu sistemlerle çalışmasını sağlayan hizmetleri kapsamaktadır. Tercihlerinizi motorlu pergoladan yana kullandığınızda alanları ister kapalı halde, isterseniz de açık halde kullanma imkanını bulabilirsiniz. Üstelik cam kaplama sistemleri ile birlikte kullanılarak harika tasarımlar oluşturulmaktadır.

Motorlu Kepenk nasıl kullanılır?

Oldukça basit bir şekilde kullanabileceğiniz bu sistemi çalıştırmak için tek bir tuşa dokunmanız yeterli olacaktır. Uzaktan kumandalı bir şekilde kontrol edilmekte olup, işinizi son derece kolaylaştırmaktadır. Zahmetsizce ve bulunduğunuz her yerden bir düğme ile açıp kapayabileceğiniz bu sistemler sayesinde sizler de rahat edeceksiniz. Aynı zamanda son teknolojiye sahip olan motorlu Kepenk sistemi internete bağlı olan akıllı mobil cihaz, tablet veya bilgisayarlardan da kontrol edilmektedir. Hatta tentelerin belirli saatlerde otomatik olarak açılmasını ve kapanmasını sağlayabileceğiniz ayarlamaları da yapabilirsiniz. Böylece hava değişimlerinin ani olarak yaşanmasından olumsuz etkilenmeyeceğinizi de fark edeceksiniz.

Motorlu Kepenk avantajları nelerdir?

Açık bir şekilde kullandığınızda motorlu Kepenk avantajları arasında sayabileceğimiz pek çok kolaylık bulunmaktadır. Serin havalarda, gündüz vaktinde veya yaz akşamlarında manzaranızı daha iyi bir hale getirebilmek için bu sistemlerin faydasını görebilirsiniz. Kapattığınızda ise aydınlatma sistemleri ile birlikte daha eğlenceli alanları hazırlamış olacaksınız. Üstelik renk kartelasından dilediğiniz tonları seçtiğinizde, tentelerin harika görünüme ulaşacağını fark edeceksiniz. Hem desenli, hem de kapalı alanlarla uyumlu tonlarda olması halinde sizler için de vazgeçilmezler arasında yer alacaktır. Üstelik yağmur, rüzgar gibi doğa olaylarından korunurken, güneşin yakıcı sıcağından kaçabileceğiniz gölge alanları da oluşturmuş olacaksınız. 

TOP