Skylight

58e3a452b8330
58e3a4534de85
58e3a453d5b0c
m10800 l
polikarbonat l

 

Çeliğin gücü, camın ferahlığı, alüminyum sistemlerin konforu ile yaratılan, yaz kış demeden kullanılabilen, yalıtımlı, güvenli ve en önemlisi çok keyifli alanlardır. Tüm geometrik şekilde imal edilebilen, sabit cam, polikarbon levha veya sandviç panel Kışbahçelerimiz, tamamen çelik, ısı yalıtımlı alüminyum profillerle yapılmaktadır. Kış bahçelerimizi çok kullanışlı hale getiren, hebe-schiebe (kaldırmalı sürme) ve katlanır doğrama sistemleri de alüminyum sistemleri ile sağlanmaktadır. Gizli dere ve su tahliye sistemleriyle de göze hitap eder. Tüm alüminyum aksam, tercihe eloksal yada toz boya kaplamalıdır. Çelik gereken projelerde ise tüm çelik profiller toz boya ile kaplanmaktadır. Toz boya kaplamadaki zengin renk çeşitliliği tercihlerinize cevap verecek şekildedir.

Sisteme istenirse elektrik bağlantıları yapılabilir ve içeride hem iklimlendirme hem de aydınlatma mümkün kılınabilirken, dışardan yada içerden de motorlu yada manuel tavan perde sistemleri entegre edilebilir.

Konforunuzu maksimum seviyede tutacak nitelikli ısıcam seçenekleriyle donatılan Kışbahçelerimiz, size sağlayacağı güvenliğin yanında hem sizi hemde mobilyalarınızı güneşin zararlı ışığından da koruyacak ve ısı yalıtımı sağlayacaktır.

TOP